W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

ODWOŁANE - Lubelski Meetup Zero Waste #3

ODWOŁANE - Lubelski Meetup Zero Waste #3
Data rozpoczęcia 2020-03-22
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12 | księgarnia „Dosłowna”
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału darmowe wejściówki
Kategoria Spotkanie

Poznawania się w ramach Lubelskich Meetup-ów Zero Waste ciąg dalszy! Zapraszamy na kolejną odsłonę! Lublin jest otwarty na proekologiczne inicjatywy, więc gości u nas nie zabraknie. Razem możemy więcej, więc kolejny raz - POŁĄCZMY SIĘ . Na miejscu 5-minutowe prezentacje świetnych lubelskich eko-inicjatyw, miejsc i ludzi, a później czas na pogaduchy w przyjaznej atmosferze. Będzie to kolejna wspaniała okazja na wchłonięcie informacji o lokalnych aktywnościach i o tym, jak można się w nie zaangażować.

Dla Waszego komfortu i tym razem przygotowaliśmy 165 DARMOWYCH wejściówek.

Lublin jest otwarty na proekologiczne inicjatywy. Razem możemy więcej, więc kolejny raz - POŁĄCZMY SIĘ Na miejscu 5-minutowe prezentacje świetnych lubelskich aktywistów, dzięki którym to miasto jest lepsze. Później czas na pogaduchy w przyjaznej atmosferze. Będzie to kolejna wspaniała okazja na wchłonięcie informacji o lokalnych aktywnościach i o tym, jak można się w nie zaangażować.

Plan działania:

  • 18.00-19.00 – 5-minutowe prezentacje
  • 19.00-20.00 Pogaduchy

Jeśli chcesz wystąpić w kolejnym meetup'ie ‒ napisz na lub skontaktuj się przez FB z Sylwią Kuszmiruk. 

Darmowe wejściówki na: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/850170-3