W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

ODWOŁANE - Spektakl: Pyza na polskich dróżkach

ODWOŁANE - Spektakl: Pyza na polskich dróżkach
Data rozpoczęcia 2020-04-09
Godzina rozpoczęcia 09:00
Miejsce Sala Andersena, Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1
Organizator Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Spektakl

PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH

wiek: 0-5 / czas: 45 min.
Opiekę muzyczną i patronat honorowy nad spektaklem objął Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca Mazowsze im. T. Sygietyńskiego.

TWÓRCY
Scenariusz i reżyseria: Daniel Arbaczewski
Opracowanie muzyczne i przygotowanie wokalne: Bożena Chrobak
Scenografia: Dariusz Panas
Ruch sceniczny: Urszula Pietrzak

OBSADA: Bogusław Byrski, Gabriela Jaskuła, Natalia Sacharczuk, Wioletta Tomica

To propozycja dla tych naj-najmłodszych. Tytułowa Pyza zabierze widzów na ścieżki, na których sama stawia pierwsze kroki i gdzie nasi mali widzowie mogą spotkać bogaty podwórkowy zwierzyniec. Każde spotkanie ze zwierzakiem to jednocześnie spotkanie z ludową piosenką i z polskim folklorem. Wszystko w formie zabawy teatralnej, teatru interaktywnego, w którym nasi naj-naj-młodsi widzowie i ich rodzice, siedzący wraz z aktorami na scenie mogą wpływać (dosłownie!!!) na przebieg i tempo spektaklu. To, czy uda się Wam pogłaskać wszystkie spotkane przez Pyzę zwierzaki zależy od Was! Spektakl był prezentowany na festiwalach w Turcji, Finlandii, Ukrainie oraz na Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Ożywionej Formy Maskarada 2015 w Rzeszowie

BILETY I REZERWACJE
Bilety indywidualne na spektakl do kupienia tylko w kasie teatru. Kasa jest czynna od wtorku do piątku w godz. 8:30 – 12:00 i na godzinę przed każdym spektaklem. Kasa znajduje się na poziomie 0 Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1, 20-029 Lublin, tel.: +48 882 437 343

Bilety grupowe: grupy zorganizowane prosimy o rezerwację telefoniczną lub mailową w Dziale Organizacji Widowni od poniedziałku do piątku od g. 8:00 do g. 16:00. tel: +48 81 532 32 25 / e-mail: organizacjawidowni@teatrandersena.pl, Beata Saj, tel.: +48 502 663 873 / Tomasz Tylus, tel.:+48 691 910 201.

CENY BILETÓW

  • bilet indywidualny – 30 zł (bilety do kupienia tylko w kasie teatru)
  • bilet grupowy* – 20 zł
  • opiekunowie grup – 1 zł

Bilety specjalne:
osoby z orzeczoną niepełnosprawnością oraz osoba towarzysząca – 10 zł (bilety można zakupić tylko w kasie teatru za okazaniem orzeczenia)
uczniowie szkół artystycznych, studenci wyższych szkół artystycznych, członkowie ZZAP, członkowie ZASP za okazaniem legitymacji członkowskiej – 10 zł (bilety można zakupić tylko w kasie teatru za okazaniem legitymacji)

*grupy zorganizowane to grupa minimum 10 dzieci/młodzieży plus 1 opiekun

https://teatrandersena.pl/bilety/

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej