W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

One Man Music Multi Show - warsztaty z własnoręcznej budowy instrumentów

One Man Music Multi Show - warsztaty z własnoręcznej budowy instrumentów
Data rozpoczęcia 2014-07-13
Godzina rozpoczęcia 11:00
Kategoria Warsztaty

Warsztaty z własnoręcznej budowy instrumentów – przede wszystkim perkusyjnych, ale też prostych piszczałek i strunowców oraz specjalnych, wymyślanych na miejscu. Co ciekawe, materiałem do budowy instrumentów, będzie to co na co dzień można znaleźć w niemal każdym domu, czyli butelki, tuby po papierze toaletowych itp. Wszystkie dźwięki zostaną nagrane, przetworzone w programie muzycznym i posłużą do wyprodukowania kociej muzyki oraz próbek, które użyte zostaną do zobrazowania krótkiej animacji o tematyce związanej z dźwiękiem.

Marcin Steczkowski - multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer i producent muzyczny. W 2006 roku ukończył studia wyższe na wydziale lutnictwa artystycznego na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Kilka lat później został absolwentem studiów wokalno­aktorskich na tej samej uczelni. Przez dziesięć lat był muzykiem w zespole Justyny Steczkowskiej, w którym w pewnym okresie pełnił funkcję kierownika muzycznego, a później menażera. Stworzył też własny monodram muzyczny „Homo Homini”, który w 2011 roku został wystawiony w Nowym Jorku na festiwalu teatralnym United Solo. Rok później zaaranżował muzykę do spektaklu „Halo Szpicbródka” w reżyserii Wojciecha Kościelniaka. Od niedawana współpracuje z Pawłem Fortuną, psychologiem i muzykiem, realizując nowatorskie projekty („Wznieś się na poziom dziecka”, „OFF Music”, „Mental Cinema”). Niedawno otworzył w samym centrum Warszawy studio nagraniowe Sound Martin Studio.

Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem 516 192 420 lub mailowo pod adresem wawiorkaj@gmail.com. Kuratorem wydarzenia jest Joanna Wawiórka – Kamieniecka.