W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OPOWIEŚCI MIASTECZKOWEJ PIWIARNI

OPOWIEŚCI MIASTECZKOWEJ PIWIARNI
Data rozpoczęcia 2015-11-20
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Piwiarnia z Siedliszcza
Organizator MUZEUM WSI LUBELSKIE
Udział Płatny
Koszt udziału 12 zł - normalny, 6 zł - ulgowy
Kategoria Spotkanie

W sezonie jesienno – zimowym Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na comiesięczne, kameralne spotkania we wnętrzu ekspozycji sali bufetowej piwiarni w muzealnym miasteczku.
 

Najbliższe "Opowieści miasteczkowej piwiarni" odbędą się w niedzielę, 22 listopada w budynku z Siedliszcza na terenie muzealnego miasteczka. Prowadzący spotkanie Grzegorz Miliszkiewicz i Halina Stachyra w strojach z epoki przybliżą zebranym rolę jaką pełniła nafta w historii Polski szczególnie w okresie II Rzeczypospolitej. Ponadto, przybyli goście będą mieli okazję podjąć wędrówkę po planach międzywojennego Lublina oraz poznać charakter wypraw handlowych ówczesnych mieszkańców wsi i miasteczek. Spotkaniu towarzyszyć będą quizy i zabawy przygotowane specjalnie na tą okazję.

 

Powiązane:

Muzeum Wsi Lubelskiej

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej