W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Opowieści o Dzielnicach Lublina

Data rozpoczęcia 2010-11-16
Godzina rozpoczęcia 16:30
Miejsce Filia nr 21 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego, Rynek 11
Kategoria Spotkanie

"Opowieści o Dzielnicach Lublina" to serwis internetowy prezentujący historię i teraźniejszość dzielnic Lublina. Serwis bazuje na zasobach portalu "Pamięć Miejsca" redagowanego przez Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN". Dotychczas istniejące treści znajdujące się w Leksykonie "Pamięć Miejsca" oraz w Bibliotece Multimedialnej Teatru NN zostały wzbogacone o materiały multumedialne: mapy, materiały audio, filmy, wspomnienia, przewodniki multimedialne, galerie zdjęć. Oprócz tego w serwisie znajdują się informacje o działaniach edukacyjnych i animatorskich prowadzonych w poszczególnych dzielnicach. Powstaje w ten sposób multimedialny przewodnik o Lublinie.

Projekt “Opowieści o dzielnicach Lublina” to także spotkania z mieszkańcami wybranych dzielnic, podczas których oprócz prezentacji portalu internetowego będą czytanie fragmenty utworów poświęconych Lublinowi oraz stare przewodniki po Lublinie.

Wstęp wolny.

Informacje o projekcie będą dostępne pod adresem:
www.dzielnicelublina.tnn.pl

Kontakt ws. projektu:
Joanna Zętar
e-mail: asia@tnn.lublin.pl

Najważniejsze wydarzenia cykliczne