W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt [online]

Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt [online]
Data rozpoczęcia 2021-03-21
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. Ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Bezpłatny
Kategoria Wystawa

Daj się oprowadzić po polsku, po angielsku, a nawet w Polskim Języku Migowym! Galeria Labirynt zaprasza na oprowadzania po wystawach „Ménage à Deux” oraz „Nigdy Nie Będziesz Szła Sama” w niedzielę 21 marca. Wstęp wolny.

„Ménage à Deux”

Oprowadzanie po wystawie „Ménage à Deux” odbędzie się 21 marca o godzinie 17:00 w siedzibie Labiryntu na ul. Popiełuszki. Wystawa prezentuje prace Karola Radziszewskiego i Maurycego Gomulickiego. Podczas oprowadzania poruszone zostaną wątki takie jak wolność pożądania czy wykorzystanie ciała w kreowaniu wizji artystycznej. Oprowadzanie przeznaczone jest dla osób dorosłych. Wydarzenie będzie tłumaczone na PJM.

Zapisy odbywają się przez formularz zgłoszeniowy

„Nigdy Nie Będziesz Szła Sama”

Oprowadzanie po wystawie „Nigdy Nie Będziesz Szła Sama” odbędzie się o godzinie 19:00. Będzie to oprowadzanie wyłącznie w języku angielskim. Wystawa prezentuje transparenty, zdjęcia i filmy z protestów kobiet przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Podczas oprowadzania będzie można poznać historie powstania wybranych prac. Oprowadzanie przeznaczone jest dla osób dorosłych.

Zapisy odbywają się przez formularz zgłoszeniowy