W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Oprowadzanie po wystawie w Galerii Labirynt

Oprowadzanie po wystawie w Galerii Labirynt
Data rozpoczęcia 2021-03-07
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Galeria Labirynt | Plaza, ul. Lipowa 13 (wejście od ul. Ofiar Katynia)
Organizator Galeria Labirynt
Udział Bezpłatny
Kategoria Zwiedzanie

Daj się oprowadzić po wystawie Powiększenie 2. Dowiedz się więcej o ceramicznych szczurach Moniki Zadurskiej-Bielak i obrazach Adama Oronia i Sławomira Tomana. Oprowadzanie odbędzie się w niedzielę 7 marca. Wstęp wolny, obowiązują zapisy.

Dostępność: Film w PJM znajduje się poniżej. Wydarzenie tłumaczone na polski język migowy. Galeria dysponuje 6 przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Oprowadzanie odbędzie się z wykorzystaniem audioprzewodników. Ważne! Prosimy o korzystanie z własnych słuchawek z wejściem mini jack.

Na wystawie zostaną omówione ceramiczne rzeźby-szczury Moniki Zadurskiej-Bielak, które są odzwierciedleniem stanów emocjonalnych doświadczanych w czasie zamknięcia oraz odnoszą się wątków ekologicznych. Będzie można obejrzeć również obrazy Sławomira Tomana, których początkiem jest przedmiot, niekiedy o wątpliwej wartości estetycznej. Przedstawimy też historie zawarte w pracach Adama Oronia, który zabiera widza do świata dawnych filmów gangsterskich, przedstawiając pozy aktorów i dramatyczny światłocień.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy na oprowadzanie odbywają się przez formularz zgłoszeniowy

Prowadzenie: Krystian Kaminski, edukator Galerii Labirynt
Tłumaczenie PJM: Ewelina Lachowska

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej