W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Otwarta charytatywna pracownia kolażu

Otwarta charytatywna pracownia kolażu
Data rozpoczęcia 2023-02-26
Godzina rozpoczęcia 13:00
Data zakończenia 2023-02-26
Godzina zakończenia 18:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Galeria Labirynt i Fundacja Pełnia zapraszają do otwartej charytatywnej pracowni kolażu. W godzinach 13.00–18.00 czekamy na każdą osobę, która ma ochotę wykonać wspólnie kolażowe pocztówki z życzeniami dla kobiet w kryzysie. 8 marca Fundacja Pełnia dostarczy je wraz z upominkami do Domów Samotnej Matki, Domów Ofiar Przemocy, organizacji wspomagających kobiety w kryzysie bezdomności.

Za bilet wstępu na wydarzenie można przynieść dowolną tabliczkę czekolady 100 g. Osoby uczestniczące będą miały do dyspozycji wszystkie potrzebne materiały, w tym archiwalne gazety z lat 80.

Fundacja Pełnia zajmuje się wspieraniem kobiet w kryzysowych życiowych sytuacjach. Co roku 8 marca osoby wolontariackie w kilkunastu miastach w Polsce wręczają mieszkankom ośrodków pomocy paczki z upominkami. W zeszłym roku Fundacja dotarła do ponad 1300 osób, w tym w Lublinie aż do 130. W tym roku ma nadzieję także zanieść co najmniej tyle radości. Więcej o działaniach Fundacji Pełnia można przeczytać na jej profilu na Instagramie (link do profilu).

Kiedy: 26.02.2023 (niedziela), godz. 13.00–18.00
Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.
Wstęp: dowolna tabliczka czekolady 100 g
Nie obowiązują zapisy

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Prowadzenie: Paulina Mazurek.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej