W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Otwarte warsztaty języka hiszpańskiego dla dzieci "Diálogo con ñiños"

Otwarte warsztaty języka hiszpańskiego dla dzieci "Diálogo con ñiños"
Data rozpoczęcia 2011-09-10
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A
Kategoria Warsztaty

Autorska metoda nauczania oparta na zaangażowaniu wszystkich pięciu zmysłów gwarantuje, że najmłodsi nie będą się nudzić. Warsztaty prowadzone będą przez lektora natywnego oraz osoby z doświadczeniem w pracy z dziećmi, co zapewni skuteczną naukę oraz dobrą zabawę połączoną z troskliwą opieką w trakcie prowadzenia zajęć.

Diálogo Szkoła Języków Romańskich to istniejąca od 2003 roku szkoła języków romańskich: hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i portugalskiego. Prowadzi kursy na wszystkich poziomach, przygotowuje do egzaminów państwowych i międzynarodowych certyfikatów językowych oraz prowadzi liczne warsztaty dla wielbicieli języków romańskich. Dzięki nowoczesnym metodom nauczania, kadrze najlepszych lektorów i miłej atmosferze podczas zajęć, Diálogo cieszy się popularnością i zaufaniem swoich uczniów. W 2006 r. Diálogo przyznany został European Language Label – Europejski znak innowacyjności w zakresie nauczania języków obcych

Warsztaty dla dzieci w wieku 5 – 10 lat

Sobota – Niedziela 10 – 11 września | g. 12:00 i g. 16.00 | Klub Festiwalowy
Czas: 60 min.
Wstęp wolny
Zapisy na warsztaty będą przyjmowane do 9 września
na adres mailowy: info@dialogo .pl lub telefonicznie: 81 479 71 03