W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Otwarty Labirynt - zajęcia dla osób z niepełnosprawnościami po wystawie

Otwarty Labirynt - zajęcia dla osób z niepełnosprawnościami po wystawie
Data rozpoczęcia 2019-06-04
Data zakończenia 2019-06-28
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty twórcze pozwalają zgłębić tajniki sztuki współczesnej. Zajęcia oparte będą na zwiedzaniu aktualnej wystawy prezentowanej w Galerii Labirynt. Działania w ramach programu Otwarty Labirynt są adresowane do wszystkich grup wiekowych i społecznych, ze szczególnym uwzględnieniem osób z utrudnionym dostępem do kultury – osób z niepełnosprawnościami wzroku, słuchu i/lub mowy oraz z niepełnosprawnością intelektualną.

W czerwcu zapraszamy na wystawę “Brzuchomówca i milczące obrazy” prezentującą dzieła sztuki możliwe do poznawania za pomocą wielu zmysłów, w tym także dotyku. Wystawa jest dostępna do zwiedzania dla osób z niepełnosprawnościami, w tym także dla osób słabowidzących i niewidomych.

Warsztaty przeznaczone są dla grup zorganizowanych. Istnieje możliwość opracowania zajęć na indywidualne potrzeby grupy w oparciu o wybrany przez nią temat. Galeria Labirynt zapewnia potrzebne materiały. Informacje oraz zapisy: 81 466 59 20 wewn. 32, / bezpłatne. Czas trwania: ok. 60 minut