W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Owad pod budkę – warsztaty kostiumowe [online]

Owad pod budkę – warsztaty kostiumowe [online]
Data rozpoczęcia 2020-10-15
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Facebook Pracowni Sztuczka
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

To propozycja na rodzinną przygodę z kostiumami, przebierankami i owadami. Dzieci czeka wspólna wytężona praca z przewodnikiem będzie El Bruzda – projektantka kostiumów do wielu wybitnych przedstawień teatralnych.

Centrum Kultury zaprasza do świata wyobraźni i rzemiosła, w którym staramy się wspierać nasze dzieci tak, by jak najwięcej robiły samodzielnie. W całym cyklu warsztatów dzieci  poznają różne techniki i tajniki tworzenia kostiumów, a 31 października organizatorzy zaproszą wszystkich online’owych uczestników do atelier fotograficznego – uwiecznią tam dzieci, a nawet całe rodziny w pamiątkowych portretach.

Uwaga: na wizyty w atelier 31.10 obowiązują zapisy na konkretną godzinę. Atelier 31.10 otwarte będzie między 10:00 a 16:00.

Owad pod budkę – warsztaty kostiumowe [online]

CK zachęca również do zakupu paczek teatralnych zawierających komplety materiałów do konkretnych tematów jak: biedronka, pszczoła, modliszka, motyl i pająk, który choć owadem nie jest, to załapał się na warsztat. Paczki dostępne w kasie CK na tydzień przed każdym warsztatem w cenie 30 zł.

owadzenie: El Bruzda; zdjęcia i montaż: Ewa Mathiasz

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej