W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Pan i Pani O!” Warszawskie Centrum Pantomimy. Weekend Teatralny „Kurtyna w górę!”

„Pan i Pani O!” Warszawskie Centrum Pantomimy. Weekend Teatralny „Kurtyna w górę!”
Data rozpoczęcia 2021-06-13
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultury, plac Teatralny 1 | plac przed CSK
Organizator Centrum Spotkania Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spektakl

Wizualna komedia bez słów, która żywi się humorem i śmiesznością dnia codziennego. Do tego odrobina magii i absurdu z życia wziętych. 

Na wyspie zbudowanej z marzeń, wspomnień i po części z zapomnianych historii, mieszka Pan O. Marząc o miłości wpatruje się głównie w horyzont. Myśli, że na świecie został sam. Gdzieś daleko mieszka Pani O. Marząc o miłości wpatruje się głównie w niebo. Jest przekonana o tym, że na świecie jest sama. Jeden otrzymany list, jedna chwila, zmienia w jej życiu wszystko.

Krok po kroku obserwujemy ich wspólne zdarzenia, czasem zabawne, a czasem nieco mniej. Jednak miejsce, w którym się odnaleźli, okazuje się mieć własny pomysł na tę parę. Wciąga bohaterów w wir zdarzeń, mogących prowadzić tylko w jeden kierunku. Czy będą podążać tam wspólnie? Czy zrozumieją, że ich spotkanie to dopiero początek podróży?

Spektakl realizowany przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie we współpracy z Warszawskim Centrum Pantomimy w ramach projektu Weekend Teatralny „Kurtyna w górę!”.

Scenariusz, scenografia, reżyseria: Bartłomiej Ostapczuk
Muzyka: Mateusz Kacprzak
Kostiumy: Paulina Staniaszek
Występują: Paulina Staniaszek i Bartłomiej Ostapczuk

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej