W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Papierowe mobile | warsztat dla dzieci od 7 lat wraz z pełnoletnim opiekunem

Data rozpoczęcia 2020-08-09
Godzina rozpoczęcia 15:00
Miejsce Plac Litewski, przed budynkiem Politologii UMCS
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału obowiązują zapisy
Kategoria Warsztaty

Na warsztatach wykonamy lekkie, przestrzenne kompozycje, które świetnie sprawdzą się jako ozdoba zawieszona pod sufitem w pokoju dziecięcym. Warsztaty oparte zostały na idei upcyklingu. Do zrobienia papierowych mobili posłużą nam ścinki papierowe pozostałe z produkcji zeszytów i grafik marki papierniczej Papier plus druk. Aktywność zaplanowana została do wspólnej pracy dzieci i ich opiekunów. W zespołach rodzic + dziecko wykonamy delikatne papierowe konstrukcje, które będą nawiązywać do rzeźb – mobili Joan Miro. Oparte na stelażu kompozycje będą swobodnie poruszać się na wietrze i cieszyć oczy domowników.

Prowadzenie: Joanna Kurkiewicz z pracowni Papier plus druk

Zapisy rozpoczynają się 27 lipca o godzinie 14.00 poprzez formularz on-line dostępny przy opisie każdego warsztatu na stronie internetowej www.warsztatykultury.pl.

Uwaga! Będzie możliwość tłumaczenia warsztatów na Polski Język Migowy po uprzednim zaznaczeniu takiej opcji w formularzu zgłoszenia na dany warsztat.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne