W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Pierwsze skrzypce” - koncert i warsztaty - ODWOŁANE

„Pierwsze skrzypce” - koncert i warsztaty - ODWOŁANE
Data rozpoczęcia 2015-04-09
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Kategoria Akcja

Zajęcia odwołane

W ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” zapraszamy na koncert skrzypcowy dla Dzieci i Mam, a następnie warsztat gry Metodą Suzuki. Dyrygentem spotkania będzie Maria Moczulska – mama przy nadziei, absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, która uczy dzieci gry na skrzypcach.

Jeśli myślisz o rozwinięciu talentu muzycznego swojego dziecka albo chcesz, by rozpoczęło przygodę z muzyką i miało ogromną radość z grania – to spotkanie jest dla Ciebie! Przyjdź i poznaj Metodę Suzuki stworzoną przez pedagoga Shinishi Suzuki, który wierzył w możliwość nauczenia gry na instrumencie każdego dziecka. Uważał, że wszyscy mają talent, który należy odpowiednio rozwijać. Tą metodą mogą być uczone nawet dwuletnie dzieci.
Zapraszamy Mamy solo lub w towarzystwie dzieci. Pierwsza część spotkania (koncert) jest dla Dzieci i Mam. Druga część (warsztatowa) to propozycja dla Mam, a Dzieci w tym czasie zaprosimy do zabawy.

Koszt udziału – 5 zł
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy, kontakt – u.kokoszka@ddkweglin.pl / 81 466 59 15

O Cyklu:
W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamom, których talent był uśpiony zbyt długo!
Jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Kontakt: u.kokoszka@ddkweglin.pl
Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl