W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Piknik podsumowujący akcję Dobre Wakacje w Dobrym Towarzystwie

Data rozpoczęcia 2011-08-26
Godzina rozpoczęcia 15:00
Godzina zakończenia 18:00
Miejsce Muszla koncertowa w Ogrodzie Saskim, Aleje Racławickie
Kategoria Akcja

Centrum Wolontariatu w Lublinie i Radio Er zapraszają na piknik podsumowujący akcję Dobre Wakacje w Dobrym Towarzystwie.
Celem akcji było animowanie czasu wolnego dzieciom pozostającym w wakacje w mieście i nie korzystającym z żadnej formy letniego wypoczynku. W miesiącach wakacyjnych, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00-13.00 grupa wolontariuszy organizowała zabawy dla dzieci w różnych dzielnicach miasta.
W programie pikniku m. In. Zabawy i animacje ze sceny, pokazy kuglarskie, iluzjonista, malowanie twarzy, warsztaty żonglerskie, zabawy plenerowe, konkursy i wiele innych atrakcji.

Prowadzenie imprezy: Justyna Domaszewicz

Ramowy Program:

15.00- Rozpoczęcie i powitanie uczestników- ks. Mieczysław Puzewicz (pomysłodawca i inicjator akcji)

15.10-15.00 Zabawa przy stoiskach (malowanie twarzy, warsztaty żonglerskie, zabawy organizowane przez PSPiA Klanza, malowanie kredą itp.)

15.30 Konkursy i zabawy animowane ze sceny

16.00 Pokazy Tańca

16.15 Pokazy Sztuk Walki

16.30-17.00- Zabawa przy stoiskach (malowanie twarzy, warsztaty żonglerskie, zabawy organizowane przez PSPiA Klanza, malowanie kredą itp.)

17.00 Przedstawienie Pt. KOKSY (spektakl kuglarski)

17.30 ILUZJONISTA (Piotr Denisiuk)

17.45 Konkursy i zabawy animowane ze sceny.

18.00 Zakończenie

Najważniejsze wydarzenia cykliczne