W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Piszesz pracę naukową? Skorzystaj z baz danych w American Corner! (bazy danych)

Piszesz pracę naukową? Skorzystaj z baz danych w American Corner! (bazy danych)
Data rozpoczęcia 2014-05-09
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Filia nr 37 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego, Bazylianówka 85
Kategoria Wydarzenie

Prezentacje poświęcone bazom danych eLibraryUSA. Zbiór ten obejmuje ponad 30 komercyjnych baz danych, zawierających artykuły z czasopism, encyklopedie dla dzieci i dorosłych, pliki audio i video na temat nauki i technologii, wiadomości biznesowych, literatury, geografii oraz spraw bieżących. Dostępne są również pełne teksty książek w języku angielskim i hiszpańskim. Obszerny zbiór tworzą materiały do nauki języka angielskiego ( w tym materiały dydaktyczne dla nauczycieli). Są niezbędne przy pisaniu prac naukowych. Pracownicy American Corner będą wyjaśniać zasady ich korzystania.

Spotkanie otwarte, kierowane do wszystkich grup wiekowych. Warunkiem jest znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym.