W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Pitching & Networking. O sztuce skutecznej prezentacji i budowaniu dobrych relacji w branży muzycznej.

Pitching & Networking. O sztuce skutecznej prezentacji i budowaniu dobrych relacji w branży muzycznej.
Data rozpoczęcia 2017-07-06
Godzina rozpoczęcia 14:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, II piętro
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Pitchowanie projektu to jedna z kluczowych umiejętności służących do budowania swojej obecności w branży muzycznej, a lekkość i spryt w nawiązywaniu relacji, to sposób na jej podtrzymanie. Krótka, czasem minutowa prezentacja siebie czy swojego projektu, powinna być jak klucz leżący na dnie kieszeni, zawsze gotowy do wyjęcia i otworzenia właściwych drzwi. Aby pitch był dobrze i błyskotliwie zbudowany, potrzeba wielu godzin pracy i jeszcze więcej ćwiczeń. Warsztat wesprze uczestników na każdym z tych etapów.

Co to jest pitching artysty? Jak napisać krótki, błyskotliwy i skuteczny pitch? Kiedy pitchować swój projekt? Pitchingowa etykieta. Co jeszcze za nas mówi? Język ciała. Jak zapanować nad stresem, kiedy czas ucieka?

Prowadzenie: Chimes Agency – Magda Jensen, Magda Chołyst

Zgłoszenia poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje przynależność do branży muzycznej oraz kolejność zgłoszeń.