W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Podane na tacy – warsztaty z Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”

Podane na tacy – warsztaty z Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”
Data rozpoczęcia 2014-11-13
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Kategoria Akcja

Spotkanie z utalentowaną Mamą. Tym razem warsztaty poprowadzi Monika Spuz-Szpos – mama Tosi i Zuzi, pracująca jako kierownik dziekanatu Wydziału Prawa, Prawa kanonicznego i Administracji KUL. Prywatnie – miłośniczka rękodzieła w każdym niemal wydaniu. Uwielbia tworzyć batiki, decoupage, anioły w powertex-u, a także odnawianie starych mebli przy użyciu farb kredowych. Podczas warsztatów Monika Spuz-Szpos zabierze nas w kolorowy świat farb kredowych, których użyjemy do ozdabiania małych tac. Następnie wykonamy przecierki i postarzenia. Na koniec zabezpieczymy nasze tace woskiem do farb kredowych. Wrócimy do domu z nowym sprzętem domowym, wykonanym własnoręcznie.

Koszt udziału – 10 zł
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy, kontakt – s.wojcik@ddkweglin.pl

O Cyklu:
W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamon, których talent był uśpiony zbyt długo! Mamo, jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Kontakt: s.wojcik@ddkweglin.pl