W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Podwodny świat | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3–6 lat inspirowane książką

Podwodny świat | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3–6 lat inspirowane książką
Data rozpoczęcia 2023-02-04
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł/dziecko
Kategoria Warsztaty

Świat podwodny potrafi być bardzo interesujący. Żyje w nim wiele zwierzątek, które różnią się od siebie. Przygotujcie się na niezwykłą podróż, w trakcie której poznamy mieszkańców i mieszkanki morskich głębin. Podczas warsztatów stworzymy rybki, ośmiorniczki oraz inne morskie stwory.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.

Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.

Zapisy na warsztaty do środy (1.02) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Prowadzenie: Michał Rachwalski, edukator Galerii Labirynt
Tłumaczenie: Yuliia Shevchuk

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej