W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Poi – co z tym zrobić? | Dziecinada – niezły cyrk

Poi – co z tym zrobić? | Dziecinada – niezły cyrk
Data rozpoczęcia 2017-04-08
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” , ul. Judyma 2A
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Kontakt Zapisy – zajecia@ddkweglin.pl
Udział Płatny
Koszt udziału 15 zł od Dziecka. Rodzic – wstęp wolny.
Kategoria Warsztaty

Co z tym zrobić? Najlepiej przyjść na warsztaty, nauczyć się i zrobić własne. Zapraszamy do tańca z wiosennym motylem, tajemniczym młynkiem, uśmiechniętym słońcem i innymi trikami z sympatycznymi poi. Tradycyjnie, będziemy także doskonalić umiejętności z rekwizytami z poprzednich spotkań, czyli żonglowanie, talerze, parasolki, diabolo. Na koniec wylosujemy prezent od Żongluj.pl!

O cyklu: „Niezły cyrk” to nowa odsłona cyklu edukacyjnego „Dziecinada”. Podczas kolejnych warsztatów dzieci wraz z rodzicami odkryją świat cyrku. Uczestnicy poznają techniki posługiwania się rekwizytami cyrkowymi, a niektóre z nich samodzielnie wykonają. Każde spotkanie jest dedykowane wybranemu rekwizytowi. Podczas zabaw z wykorzystaniem danego przedmiotu ćwiczymy umiejętności potrzebne do żonglowania, balansowania, rozkręcania i manipulacji.  

Projekt realizowany przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Pedagogów i Animatorów KLANZA i wsparciu Zongluj.pl.