W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Pokaz filmów krótkometrażowych

Pokaz filmów krótkometrażowych
Data rozpoczęcia 2017-01-26
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Sala Widowiskowa Inkubatora Medialno-Artystycznego, ul. Radziszewskiego 16
Organizator Wydział Politologii UMCS, Telewizja Akademicka TV UMCS oraz Akademickie Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka”
Udział Bezpłatny
Kategoria Film

Wydział Politologii UMCS, Telewizja Akademicka TV UMCS oraz Akademickie Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” zapraszają  na pokaz filmów krótkometrażowych i ćwiczeń  zrealizowanych w ramach zajęć warsztatowych  na kierunku Produkcja medialna. 

W ramach otwartego zaliczenia przedmiotów praktycznych studentów III roku kierunku Produkcja Medialna odbędzie się pitching oraz prezentacja projektów audiowizualnych, zrealizowanych podczas kształcenia. Będą to filmy i słuchowisko inspirowane ulicą Żmigród w Lublinie. Pokazane też zostaną wybrane ćwiczenia warsztatowe oraz teledysk „Do lotu”, który powstał dzięki stypendium Prezydenta Miasta Lublin we współpracy z TV UMCS.  
Produkcja medialna - to nowy kierunek na Wydziale Politologii UMCS. W tym roku akademickim ukończą studia na poziomie licencjatu pierwsi absolwenci. Zajęcia praktyczne realizowane są w oparciu o zaplecze techniczne Inkubatora Medialno-Artystycznego w ACK UMCS „Chatka Żaka”. Wydział Politologii UMCS, jako jedna z nielicznych jednostek naukowych w Polsce, kształci też studentów na studiach doktoranckich w zakresie nauk o mediach. 

Lista projekcji: 
1. BEZ  OGRANICZEŃ 
2. GAME OVER
3. KOLACJA 
4. KU PAMIĘCI 
5. LOT
6. MISTER MARIUSZ
7. POMIĘDZY
8. SZALIK
9. POGŁOS ZBRODNI 
10. Filmy specjalizacji Organizacja produkcji multimedialnej 
11. ĆWICZENIA WARSZTATOWE: „Popiół i diament”, „Podwójne życie Weroniki”, sceny dialogowe, mastershot 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej