W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Poławiacze Pereł Improv Teatr: Odwilż 2021

Poławiacze Pereł Improv Teatr: Odwilż 2021
Data rozpoczęcia 2021-05-15
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce plac Litewski
Organizator Miasto Lublin i Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Improwizacja

Spektakl improwizowany, przed którego rozpoczęciem nikt (nawet aktorzy) nie wie, co się wydarzy. Tematyką będą nieznane historie publiczności i samych Poławiaczy, opowiedziane z mądrym humorem.

Spektakle Poławiaczy są każdorazowo eksperymentem, są wyzwaniem, są skokiem na „głęboką wodę”. Przed ich rozpoczęciem nikt (nawet aktorzy) nie wie, co się wydarzy, jakie tematy zostaną poruszone, jakie historie opowiedziane i jakie tajemnice ujawnione? Scena i widownia powołują do życia bohaterów, bohaterowie mierzą się z problemami, rozwiązują je lub są nimi przygniatani. Wytwarza się energia, która spaja aktorów, łączy przestrzeń iluzji teatru z przestrzenią życia. Poławiacze Pereł otwarci są nie tylko na nowe światy swoich opowieści, często podczas spektakli pojawiają się pomysły nowych form gry aktorskiej, które natychmiast są włączane do występu.

skład grupy: Przemysław Buksiński, Michał Łysiak, Łukasz ‚Szampanek’ Szymanek, Mirek Urban, Marcin Wąsowski

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej