W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Pomyszkuj w bibliotece - Tydzień z Internetem 2011

Pomyszkuj w bibliotece - Tydzień z Internetem 2011
Data rozpoczęcia 2011-03-02
Godzina rozpoczęcia 09:00
Data zakończenia 2011-03-04
Kategoria Akcja

Celem akcji jest zachęcenie jak największej liczby osób do korzystania z Internetu w Bibliotece.
Organizatorzy zapraszają na spotkanie seniorów (50+).

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 81-52-87-445  lub osobiście w Czytelni Internetowej Biblioteki.

Program zajęć:
- „Koncert Życzeń” (2 marca) – po wyszukaniu i wspólnym wysłuchaniu ulubionych piosenek w serwisie YouTube, uczestnicy spotkania będą mogli podzielić się wspomnieniami lub anegdotami związanymi z daną piosenką.
- „Rozmowa" - Bezcenna” (4 marca) – prezentacja łatwego i bezpłatnego narzędzia, jakim jest największy i najpopularniejszy komunikator internetowy - Skype.

"Tydzień z Internetem 2011" to polska edycja europejskiej kampanii „Get Online Week 2011” organizowana przez sieć Telecentre-Europe pod patronatem honorowym Neelie Kroes - Komisarza Unii Europejskiej ds. agendy cyfrowej. 
W Polsce "Tydzień z Internetem 2011" jest skierowany przede wszystkim do osób powyżej 50. roku życia, ponieważ z najnowszych badań wynika, że ponad 10 milionów Polaków, którzy ukończyli 50 lat, nie korzysta z Internetu! Koordynatorem polskiej edycji „Get Online Week 2011” jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Czytelni Internetowej
(tel. 81-52-87-445) w godzinach pracy Biblioteki.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej