W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Poranek u Hieronima
Data rozpoczęcia 2021-09-22
Godzina rozpoczęcia 10:00
Organizator Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zaprasza na Poranek u Hieronima

Spotkanie online na wbp.lublin.pl i Facebook WBP. 
W programie:

  • Rozmowa o projekcie „Muzyka. Kultura. Książka. Biblioteka”, który jest realizowany w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie. 
  • Rozmowa o pracy przy realizacji projektu „Standardy dostępności kultury – wspólna sprawa”, o tym czy bariery mają charakter jedynie architektoniczny i które z nich łatwiej jest burzyć, kto może zostać Empaciakiem i czego warto nauczyć się, aby uczynić instytucję kultury przyjazną i dostępną dla osób z niepełnosprawnościami – o tym wszystkim opowiedzą w programie przedstawiciele Stowarzyszenia Otwieracz: Justyna Kazek i Wojtek Góra. 
  • W trzeciej części poświęcona będzie Konfrontacjom Teatralnym. Gościem będzie Ewa Molik z biura organizacji festiwalu, która przedstawi  tegoroczny program i zaprosi na spektakle, wspomni także o działalności grupy Bombardowanie Włóczką, którego jest twórczynią.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej