W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Poranki muzyczne: "Zaśpiewaj ze mną Mamo!"

Poranki muzyczne: "Zaśpiewaj ze mną Mamo!"
Data rozpoczęcia 2016-05-22
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Pracownie Kultury Maki, ul. Olchowa 8
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice"
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkania

W niedzielę, 22 maja 2016 r. Pracownie Kultury Maki, zapraszają na interaktywny koncert pt. "Zaśpiewaj ze mną Mamo!", w wykonaniu ulubionego duetu śpiewaków - Doroty Szostak-Gąski i Jakuba Gąski! 

Artyści zaprezentują najpiękniejsze i najulubieńsze piosenki do wspólnego śpiewania i radosnej zabawy! Dzieci z Mamami, Babciami, Ciociami będą mogły wspólnie śpiewać, a wszyscy Tatusiowie, Dziadkowie i Wujkowie będą mogli wspierać swoje dzieciaki we wspólnych zabawach!

Tylko u nas w środku dżungli, potężnej dżungli lew stary będzie mocno spał, a my będziemy starali się go nie zbudzić... Będzie trochę tańczenia w deszczu - z parasolkami, trochę wstawania i mówienia sobie "Good Morning", a to wszystko, by rewelacyjnie się bawić i spędzać miło i kulturalnie niedzielne południe... 
Wstęp wolny

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej