W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Potańcówka w Skansenie
Data rozpoczęcia 2016-08-06
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Muzeum Wsi Lubelskiej, al. Warszawska 96
Organizator Muzeum Wsi Lubelskiej
Udział Płatny
Koszt udziału 12 lub 6 zł dla osób w stylizowanych strojach
Kategoria Wydarzenie

Ostatnia tego lata szansa do nastrojowej zabawy i tańców przy dźwiękach przedwojennych szlagierów już w najbliższą sobotę w lubelskim skansenie.

Zabawa taneczna odbędzie się 6 sierpnia, w sobotni wieczór, na wolnym powietrzu, w malowniczej, roztoczańskiej części Muzeum Wsi Lubelskiej. Dla śmiałków proponujemy walczyk kotylionowy, dla aktywnych – zabawy, dla zmęczonych – śpiewy, a dla chętnych – wesołą loterię fantową. Wszyscy natomiast będą mogli w wolnej chwili zajrzeć pod nasze strzechy, gdzie nadarzy się okazja do skosztowania orzeźwiających napojów oraz smakowitych przysmaków.

Potańcówka jest okazją do swoistej podróży w czasie – na przedwojenną prowincję, gdzie wśród oświetlonych nastrojowym światłem lampionów zawirujemy w rytm niegdysiejszych szlagierów. Do tańca przygrywać będą dwie prężne kapele: „Hańszczanie” i „Kapela spod Lublina”. Ponadto przy odrobinie szczęścia na miejsce będzie można dojechać bryczką.

 

Powiązane:

Muzeum Wsi Lubelskiej

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej