W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Potańcówka w skansenie
Data rozpoczęcia 2018-08-25
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Muzeum Wsi Lubelskiej, al. Warszawska 96
Organizator Muzeum Wsi Lubelskiej
Udział Płatny
Koszt udziału 12 lub 6 zł dla osób w stylizowanych strojach
Kategoria Potańcówka

Sezon wakacyjny w lubelskim skansenie zakończy nastrojowa zabawa taneczna pod gołym niebem, dla wielbicieli klimatów retro. Nie zabraknie skocznej muzyki na żywo, śpiewów i smakołyków.

Potańcówka w skansenie odbędzie się 25 sierpnia, w sobotni wieczór, na wolnym powietrzu, w malowniczej, roztoczańskiej części Muzeum. Do tańca na deskach przygrywać będą dwie prężne kapele: „Hańszczanie” i „Kapela spod Lublina” – znane już uczestnikom poprzednich zabaw. Nie zabraknie także walczyka kotylionowego, wesołych zabaw tanecznych z miotłą i loterii fantowej. W przerwie będzie można zajrzeć do karczmy, aby skosztować orzeźwiających napojów oraz smakowitych przysmaków. Program uatrakcyjni występ Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Lubelskiej zakończony nauką tanecznych kroków.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 19:00 i potrwa do północy (wejście na teren skansenu będzie możliwe do 22:00).

BILETY 12 lub 6 zł dla osób w stylizowanych na lata międzywojenne strojach