W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Poznaj i pokochaj przypadek – zabawa z szablonami

Poznaj i pokochaj przypadek – zabawa z szablonami
Data rozpoczęcia 2021-12-12
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, sala medialabowa
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty Kultury zapraszają na warsztat w ramach cyklu "Jak będę duża, zostanę… GRAFICZKĄ" - Poznaj i pokochaj przypadek – zabawa z szablonami. 

Podczas warsztatu uczestniczki uwolnią kreatywność za pomocą abstrakcyjnych form. Będzie to próba otwarcia się na przypadkowość. Inspirując się twórczością Wassilego Kandinskiego podążymy za nieprzedstawieniowymi formami i spróbujemy odnaleźć w nich wartości, doceniając rolę swobody podczas tworzenia oraz zauważając mnogość rozwiązań, które dają nam szablony i sprej.

UWAGA!!! Szablony wykonywane będą przy użyciu ostrych nożyków introligatorskich.

Prowadzenie: Klaudia Kozińska
Dla kogo: dziewczyny w wieku 11-18
Zapisy: udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz online dostępny na stronie internetowej Warsztatów Kultury w Lublinie, liczba miejsc ograniczona

Klaudia Kozińska – graficzka, plakacistka, projektantka i ilustratorka. Absolwentka Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie z dyplomem z projektowania książki oraz malarstwa. Na co dzień zajmuje się wycinaniem, rysowaniem i malowaniem. Wybiera klasyczne narzędzia takie jak kredka, ołówek, marker, kolorowy papier, tusz. Fascynuje się formami nieprzedstawiającymi i ich emocjonalnym odbiorem. W swoich pracach często wykorzystuje zsyntezowane, abstrakcyjne kształty. Autorka tegorocznej identyfikacji wizualnej Carnavalu Sztukmistrzów w Lublinie. Współpracuje m. in. z Wydawnictwem Dwie Siostry, Fundacją Herstory czy Magazynem Wizje.