W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Premiera książki „Klimatyczni” Olgi Ślepowrońskiej

Premiera książki „Klimatyczni” Olgi Ślepowrońskiej
Data rozpoczęcia 2020-09-26
Godzina rozpoczęcia 11:30
Miejsce Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, plac Teatralny 1
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie autorskie

Premiera książki „Klimatyczni” Olgi Ślepowrońskiej – spotkanie autorskie, oraz warsztaty dla dzieci z ilustratorką książki Weroniką Żurowską.

Spotkania:
Czy niemożliwe nie istnieje i czy podczas pisania duże emocje są wskazane - rozmowa z autorką książki Klimatyczni Olgą Ślepowrońską
Kim jest innowator społeczny i dlaczego jego praca jest tak ważna? Czy książka “Klimatyczni” rzeczywiście jest klimatyczna i dlaczego? Na te i inne pytania odpowie specjalnie dla Was autorka książki - Olga Ślepowrońska. Podyskutujemy także nieco o ekologii, dalekich podróżach i sile literatury, aby na sam koniec powiedzieć nieco o towarzyszących nam emocjach podczas, ważnych dla nas wydarzeń.

Warsztaty
Cykl życia drzewa - warsztaty plastyczne z Weroniką Żurkowską
Sądzicie, że drzewo może być inspiracją dla artysty? Intrygujące prawda? Bo jakie tajemnice może skrywać taka monumentalna roślina?
Czy wiecie, że Baobab jest takim drzewem które zupełnie inaczej wygląda i zachowuje się w dzień niż w nocy?
A być może słyszeliście o ciekawostce, że jest zapylane przez nietoperze? O tych i innych tajemnicach będziecie mieli okazję usłyszeć na warsztatach związanych z drzewami i ich “zwyczajami”, które specjalnie dla Was poprowadzi Weronika Żurkowska - ilustratorka najnowszej książki wydawnictwa Tekturka - “Klimatyczni”.

Spotkanie dla dzieci 7+
Wydarzenie jest bezpłatne, ale obowiązują zapisy pod adresem:

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej