W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Premiera spektaklu: "Ala ma sen"

Data rozpoczęcia 2013-11-02
Godzina rozpoczęcia 18:00
Kategoria Spektakl

Ala. Ala ma kota. A kot ma Alę. Tak się zaczyna senny elementarz. Kot się uśmiecha, a mysz zjada czas. Myszy, to myśli. Twoje myszy są głodne.
Kto o kim śni? Kto za kim podąża? Kto jest przewodnikiem w sennym labiryncie?
Po drugiej stronie lustra jest kraina czarów. Co noc odkrywasz w niej wciąż nowe ścieżki. I coraz więcej słów umiesz poskładać z liter sennego abecadła.
Kiedyś spotkamy się po drugiej stronie i wtedy wszystko mi opowiesz. I nie będziemy się mogli nagadać. Do rana.
„ALA MA SEN” to spektakl na podstawie „Alicji w Krainie Czarów” i „Alicji po drugiej stronie lustra” Lewisa Carrolla. Szalona podróż do wnętrza marzenia sennego. Konstruowana na oczach widzów multimedialna scenografia i grana na żywo muzyka stają się przewodnikami po zapierającym dech w piersiach labiryncie ludzkiego umysłu.

scenariusz i reżyseria: Paweł Passini
muzyka: Paweł Passini, Marcin „Kabat” Kowalczuk
scenografia: Zuzanna Srebrna
kostiumy: El Bruzda
projekcje: Maria Porzyc
systemy interaktywne: Błażej Kalinowski, Radosław Świech
światła: Marcin „Kabat” Kowalczuk
występują: Igor Aronov, Dariusz Jeż, Iryna Nirsha, Malwina Kajetańczyk, Jakub Kowalczyk, Beata Kucharska, Luis Garcia Munoz, Katarzyna Tadeusz, Iga Załęczna

Bilety: 20/30 zł

Najważniejsze wydarzenia cykliczne