W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Premiera spektaklu: Jaś i Małgosia

Premiera spektaklu: Jaś i Małgosia
Data rozpoczęcia 2014-04-28
Godzina rozpoczęcia 19:00
Kategoria Występ

„Jaś i Małgosia”
wg tekstu Jana Brzechwy
reżyseria, wizualizacje, kostiumy: Bogusław Byrski
muzyka: Martyna Śliwińska
występują: Piotr Basak, Piotr Hałas, Anita Łucjan-Kowalska, Katarzyna Łukasiuk, Agata Szymaniak, Mirella Nawracała-Urban – uczestnicy Warsztatu Teatralnego dla Rodziców

”Tym razem ze znaną bajką, graną na deskach prawie każdego teatru dla dzieci, zmagać się będą rodzice, którzy postanowili, w czasie oczekiwania na swoje dzieci biorące udział w warsztatach teatralnych, spędzić czas twórczo i konstruktywnie. Poszukiwania ról i interpretacji poprowadziły zespół do stworzenia formy teatralnej, która może przenieść nas w prawie każde realia. Forma jest otwarta, więc widz może sobie dopowiedzieć gdzie odbywa się akcja przedstawienia. Jedno jest pewne – mamy: brata i siostrę, mamę, tatę, wilka i czarownicę. Ale czy to na pewno wilk i czy oby na pewno czarownica, przekonacie się sami. Wystąpią teatralnie przysposobieni Rodzice!

wstęp wolny!