W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Prezentacja kina ormiańskiego: Anniversary client

Prezentacja kina ormiańskiego: Anniversary client
Data rozpoczęcia 2015-07-10
Godzina rozpoczęcia 22:00
Miejsce Teatr im. Hansa Christiana Andersena, ul. Dominikańska 1
Kategoria Film

Anniversary client 2012 rok, 78 min., reż. Ara Yernjakyan

To historia kobiety, która budzi się po nocy spędzonej z mężczyzną i nie wie nic na temat jego intencji. Będąc ciągle pod wrażeniem namiętnego flirtu zachowuje się uprzejmie i opiekuńczo w stosunku do nieznajomego, którego zaczyna traktować jak ukochaną osobę. Przychodzi nieoczekiwany przypływ emocji, zniewaga, a instynkt samoobrony kobiety sprawia, że zaczyna prowadzić grę, która zamienia się w strumień emocji i namiętności. Nagłe wybuchy miłości i rozczarowania, żalu i szczęścia, przypadek, który jest w stanie zmienić losy: zwykły flirt i niezwykły finał.
Ara Yernjakyan – reżyser urodzony w 1951 roku w Erywaniu w Armenii. W 1974 roku ukończył Wydział Cybernetyki Technicznej na Politechnice, a w 1983 roku Wydział Reżyserii w Państwowym Instytucie Sztuki i Teatru w Erywaniu. W 1982 roku założył Yerevan State Chamber Theatre. Yernjakyan jest autorem ponad 30 sztuk teatralnych oraz 5 scenariuszy filmowych.