W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Projekt: podróż – warsztaty o tym, jak zacząć podróżować

Projekt: podróż – warsztaty o tym, jak zacząć podróżować
Data rozpoczęcia 2020-10-10
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce ACK UMCS Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16
Organizator ACK UMCS Chatka Żaka, Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Akademickiej, Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału bezpłatne wejściówki
Kategoria Warsztaty

ACK UMCS Chatka Żaka, Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Akademickiej, Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Lublinie w ramach Festiwalu "Przez świat. Spotkania z podróżą" zapraszają na warsztaty Anny Śliwa i Paweła Goleman, Projekt: podróż – warsztaty o tym, jak zacząć podróżować.

bezpłatne wejściówki >>>

Wyobrażając sobie podróż, myślimy zwykle przede wszystkim o pięknych widokach, odwiedzonych miejscach, kosztowaniu lokalnych przysmaków i poznawaniu odmiennych kultur. A potem następuje zderzenie z rzeczywistością: loty, transport, co zabrać, gdzie spać, jak się odnaleźć w obcym miejscu? Wiele osób na tym etapie kończy swoje marzenia o podróżowaniu. Niesłusznie! Na warsztatach „Projekt: podróż” pokażemy Ci, jak przygotować wyjazd tak, żebyś potem mógł mieć z niego jedynie wspomnienia przeżytych przygód i obejrzanych miejsc, a nie ciągłego martwienia się o to, co dalej. Jesteśmy przewodnikami Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich. Przejechaliśmy już ponad 40 krajów i zawsze sami organizujemy sobie wyjazdy, niezależnie od tego, czy wybieramy się w Bieszczady, czy do Nepalu lub Ameryki Południowej. Pokażemy Ci, że to wcale nie jest tak bardzo skomplikowane!

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej