W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Pythonalia prezentują "Streszczamy Miłosza"

Pythonalia prezentują "Streszczamy Miłosza"
Data rozpoczęcia 2011-04-01
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Slam

Freestyle slam "Streszczamy Miłosza" to wydarzenie inspirowane słynnym skeczem Monty Pythona o streszczaniu "W poszukiwaniu straconego czasu" Marcela Prousta oraz "Traktatem poetyckim" Czesława Miłosza, gdzie młodzi poeci i freestyleowcy z Lublina będą się pojedynkować słowami na zasadach potyczek freestyle'owych.

W całej oprawie tego wydarzenia nie zabraknie uczonego wstępu, gdzie redaktor Bogusław Wróblewski z Akcentu opowie o twórczości Czesława Miłosza, absurdalnych przerywników, w wykonaniu kabaretu Stonka oraz energetycznego koncertu zespołu Miąższ. Nad poziomem ekscytującego freestyle slamu najlepszych Lubelskich poetów-slamerów i raperów będzie czuwać Jury w składzie: Bogusław Wróblewski z wydawnictwa "Akcent", Witold Dąbrowski z Teatru NN oraz Szymon Pietrasiewicz z ośrodka działań twórczych "Tektura".
Dopełnieniem tych Pythonaliów w wersji mini będzie after-party z DJ Funky 4 we foyer "Chatki Żaka".

Bilet wstępu: 5 zł

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej