W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Queerowy Krąg
Data rozpoczęcia 2023-02-18
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Biblioteka Azyl w Galerii Labirynt Plaza, ul. Lipowa 13, Lublin (wejście od ul. Ofiar Katynia)
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Biblioteka Azyl zaprasza na pierwszy krąg, którego tematem będzie QUEEROWA ODWAGA. W jaki sposób się przejawia, co oznacza? Jakie ma dla nas znaczenie? Jaką rolę w naszym życiu pełni?

Będziemy malować paznokcie, pić herbatę, chrupać ciastka i rozmawiać o wszystkim i o niczym. Chcemy tworzyć przestrzeń, w której osoby queerowe będą czuć się bezpiecznie i będą mogły podzielić się swoimi doświadczeniami. Spotkanie zaczniemy od wyciszającego ćwiczenia prowadzonego przez Filipa Kijowskiego.

Nie wiesz, czym jest krąg?

To wydarzenie, gdzie każdy ma swój moment na zabranie głosu i opowiedzenie o swoich doświadczeniach czy przeżyciach. Każda osoba wchodzi w tematy takie, jak chce, i tak głęboko, jak chce. Reszta grupy tworzy przestrzeń dla osoby mówiącej. To, co dzieje się na kręgu, pozostaje w kręgu.

Prowadzenie: Anastas Krusińska
Dostępność: Wydarzenie odbywa się na parterze w przestrzeni wolnej od barier architektonicznych.
​Wstęp: wolny

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej