W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Questing dla młodzieży od 12 roku życia "Stanisław Jasiński – inspiracje"

Questing dla młodzieży od 12 roku życia "Stanisław Jasiński – inspiracje"
Data rozpoczęcia 2020-08-13
Godzina rozpoczęcia 10:00
Organizator Fundacja Krajobrazy
Udział Bezpłatny
Kategoria Zabawa

Kameralna wyprawa jest połączeniem poszerzania horyzontu wiedzy i poznaniem lokalnych miejsc ważnych przyrodniczo, związanych z działalnością patrona projektu – Stanisława Jasińskiego oraz działalnością Fundacji Krajobrazy.
Trasa: Lublin – Młyn w Dorohuczy

Wydarzenie jest częścią projektu "Stanisław Jasiński – Polak, który zrozumiał naturę" >>>

Obowiązują wcześniejsze zapisy / liczba miejsc ograniczona. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają transport w obie strony.

Zapisy na zajęcia przyjmowane są od 2 lipca na adres e-mailowy: . Ze względów bezpieczeństwa oraz dla komfortu pracy liczba osób jest ograniczona, a uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania zasad ochrony. Więcej informacji pod numerem telefonu: 533 334 141, od wtorku do piątku w godzinach 10.00-15.00.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”. 
Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin.

Partnerem projektu jest Zespół Szkół Plastycznych im. C. K. Norwida w Lublinie, na terenie którego powstała ekspozycja – ogród, a młodzież bierze udział w programie pilotażowym związanym z ideą Miejskiej Pasieki Rozproszonej – stworzonej i rozwijanej przez Fundację Krajobrazy.