W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Recital fortepianowy Michał Iwanek

Recital fortepianowy Michał Iwanek
Data rozpoczęcia 2022-08-07
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Tereny Zieleni Browaru Perła, ul. Bernardyńska 15
Organizator Fundacja Krajobrazy
Udział Bezpłatny
Kategoria Recital

Michał Iwanek - pianista, aranżer, kompozytor, producent muzyczny. Absolwent kierunku Edukacja Artystyczna na UMCS w Lublinie, absolwent Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Pedagog klasy fortepianu w Szkole Muzycznej im. T. Szeligowskiego w Lublinie. Kompozytor muzyki do spektakli teatralnych: Wesele Dawida, Teatr ITP (2013); Moira, teatr ITP (2014); Historia pewnej gwiazdy, teatr Przecinek (2003). Skomponował także muzykę na Światowe Dni Młodzieży: Widowisko otwarcia, Spektakl Abraham (Arena Lublin 2016). W latach 2012-2015 współpracował z festiwalem Diamenty Lublina, gdzie był autorem aranżacji i instrumentalistą.
Producent muzyczny i instrumentalista m.in.„Snów Pejzaże „ Anna Michałowska 2017 (aranżacja, produkcja muzyczna, instrumenty klawiszowe).

Ma na koncie współpracę m.in. z Mietkiem Jureckim, Markiem Radulim, Majką Jeżowską, Piotrem i Wojtkiem Cugowskimi, Dariuszem Tokarzewskim, Mariuszem Bogdanowiczem, Squbasem i kabaretem Świerszczychrząszcz.

Wydarzenie jest częścią In Garden. Festiwal Sztuki Ogrodów i Przestrzeni Publicznej

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej