W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Recital uczniów Lubelskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej

Recital uczniów Lubelskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
Data rozpoczęcia 2021-05-23
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12 | Wirydarz CK
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Uczniowie Lubelskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej wykonają recitale dyplomowe, które są efektem ich czteroletniej nauki pod okiem nauczycieli – lubelskich artystów.

Zarówno wokaliści, jak i instrumentaliści mają na swoim koncie wiele sukcesów m.in. randze ogólnopolskiej i międzynarodowej, są stypendystami Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Prezydenta Miasta Lublin. Uczniowie udzielają się w zróżnicowanych, również własnych autorskich projektach artystycznych.

Wystąpią:

Arkadiusz Królikowski – uczeń Lubelskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II st. w klasie perkusji Roberta Kutrzepy. Współpracował z orkiestrą dętą w Niedrzwicy Dużej, z którą ma na swoim koncie wiele koncertów. Aktualnie współtworzy autorski projekt utrzymany w stylistyce rocka.

Karolina Cegłowska – uczennica Lubelskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II st. w klasie wokalu Mateusza Obroślaka. Stypendystka Prezydenta Miasta Lublin za osiągnięcia artystyczne. Szkoliła swój warsztat pod okiem Anny Gadt, a także Malwiny Masternak. Rozpoczyna przygodę z tworzeniem autorskich utworów.

Michał Brytan – uczeń Lubelskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II st. w klasie gitary Bartłomieja Garczyńskiego. Swoje umiejętności doskonalił na licznych warsztatach z gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny rozrywkowej takimi jak Steve Vai, Wojtek Pilichowski, Marek Raduli, Jacek Królik czy Michał Trzpioła. Miał okazję tworzyć wiele projektów muzycznych ukierunkowanych na muzykę jazzową, fusion, gospel.

Maciej Kowalczyk – uczeń Lubelskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II st. w klasie gitary Bartłomieja Garczyńskiego. Gitarzysta elektryczny, producent, multiinstrumentalista. Swoją pasję do muzyki odkrył już w bardzo młodym wieku. Poprzez wieloletnią naukę gry na instrumencie wykształcił swój własny styl muzyczny, który rozwija do dziś. Współtworzył i grał w zespole „Strumień Ciszy”, który na koncie ma wiele sukcesów i prestiżowych występów, oraz projekcie producencko-wokalnym „Neurosplot”. Obecnie tworzy własne kompozycje w gatunku szeroko pojętej muzyki nowoczesnej. Dla Maćka muzyka to coś więcej niż dźwięki. To sposób życia, wyrażania siebie oraz pokazywania swojej artystycznej wrażliwości.

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych wydarzenie odbędzie się w Sali Widowiskowej.

Sekcja akompaniująca podczas wydarzenia: Patryk Czyżewski – piano, Jakub Stasikowski – gitara elektryczna, Michał Kowalczyk – gitra basowa/kontrabas, Robert Kutrzepa – perkusja. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej