W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Recital uczniów Lubelskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej

Recital uczniów Lubelskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
Data rozpoczęcia 2021-05-24
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12 | Wirydarz CK
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Uczniowie Lubelskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej wykonają recitale dyplomowe, które są efektem ich czteroletniej nauki pod okiem nauczycieli – lubelskich artystów.

Zarówno wokaliści, jak i instrumentaliści mają na swoim koncie wiele sukcesów m.in. randze ogólnopolskiej i międzynarodowej, są stypendystami Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Prezydenta Miasta Lublin. Uczniowie udzielają się w zróżnicowanych, również własnych autorskich projektach artystycznych.

Wystąpią:

Justyna Sidor – uczennica Lubelskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II st. w klasie wokalu Moniki Szymczyk. Ma na swoim koncie osiągnięcia m.in. randze ogólnopolskiej.

Zosia Neckar – uczennica Lubelskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II st. w klasie wokalu Mateusza Obroślaka. Ma na koncie osiągnięcia artystyczne o randze międzynarodowej i ogólnopolskiej. Szkoliła swój warsztat podczas warsztatów „Mistrzowskie Warsztaty Wokalne” pod okiem Elżbiety Zapendowskiej, Wojciecha Myrczka i Iwony Kmiecik oraz podczas warsztatów wokalnych z Anną Gadt. Najlepszym w jej życiu muzycznym jest moment w którym muzyką może przekazywać swoje emocje.

Kacper Socha – uczeń Lubelskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II st w klasie wokalu Mateusza Obroślaka. Wokalista, multi-instrumentalista. Współtwórca zespołu Couples Therapy, nieograniczającego się do konkretnego gatunku i stylu. Ujście swojej kreatywności odnalazł w tworzeniu własnych kompozycji i eksploracji brzmień z całego świata Finalista programu Music Masterclass, na którym prezentował swoje kompozycje przed takimi artystami jak Adam Sztaba, Kuba Badach i Natalia Przybysz. Podczas koncertu usłyszeć będzie można autorskie kompozycje, jak również utwory twórców takich jak Seal, Kimbra i Chick Corea.

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych wydarzenie odbędzie się w Sali Widowiskowej.

Sekcja akompaniująca podczas wydarzenia: Patryk Czyżewski – piano, Jakub Stasikowski – gitara elektryczna, Michał Kowalczyk – gitra basowa/kontrabas, Robert Kutrzepa – perkusja. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej