W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Recyklingowy album rodzinny
Data rozpoczęcia 2013-05-18
Godzina rozpoczęcia 10:00
Kategoria Warsztaty

Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin" zaprasza dzieci z rodzicami na twórcze i praktyczne warsztaty nauki powstawania albumów na zdjęcia

Uczestnicy powinni wybrać zdjęcia z konkretnej okoliczności, której chcieliby poświęcić album, najlepiej aby były to wakacje, wycieczki, podróże, gdyż tak będą dopasowane materiały do zajęć, typu pieczątki, papiery scrapbookowe itp.

Uczestnicy na zajęcia powinni zabrać ze sobą koniecznie ok. 20 do 30 zdjęć w jak najmniejszym formacie, z których stworzą album. Mile widziane będą również dodatki typu: pamiątki związane z daną okolicznością: bilety, muszelki, metki, ale również kolorowe guziczki, tasiemki, sznurki – słowem wszystko, co zdaniem uczestników powinno znaleźć się w albumie. Można zbierać bazy do albumów czyli stare i nowe szare koperty, w różnych formatach, tekturki (wystarczy tył od bloku rysunkowego) oraz worki od odkurzacza.

Warsztaty poprowadzi Edyta Kornet

http://stacja-kreacja.pl
http://www.radosctworzenia.com

Koszt: 10 zł od Dziecka
Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy i informacje: info@ddkweglin.pl lub (81) 466 59 10
Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat