W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Reportaż w walizce, cykl Aktywni 50+

Reportaż w walizce, cykl Aktywni 50+
Data rozpoczęcia 2017-03-28
Godzina rozpoczęcia 09:45
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” , ul. Judyma 2A
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty tworzenia reportażu. Na przykładzie reportażu Karoliny Bogudał z Ziemi Świętej seniorzy dowiedzą się, jak powstaje dokument tego typu. Wspólnie zastanowią się, jak stworzyć własny reportaż z wakacyjnej podróży lub podróży do miejsca ważnego dla uczestników spotkania. Seniorzy nauczą się, jak przekazać najważniejsze treści najbliższym, tak aby rodzinne spotkanie, na którym zaprezentują swoją pracę, było przyjemną i interesującą niespodzianką.

Warsztaty poprowadzi Karolina Bogudał, reporterka Radia eR.
Karolina Bogudał - 
absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W Radiu eR prowadzi pasmo Dookoła Południa i Wieczór ze Zdrowiem. Dziennikarz w dziale informacyjnym. Korespondentka zagraniczna radiostacji: Ziemia Święta, Węgry w kryzysie uchodźczym, Ukraina i uchodźcy wewnętrzni.

W ramach działalności Klubu „Aktywni 50+”