W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rodzinne Poranki Muzyczne | Co nam w duszy gra

Rodzinne Poranki Muzyczne | Co nam w duszy gra
Data rozpoczęcia 2018-09-29
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł od Dziecka. Rodzic – wstęp wolny.
Kategoria Warsztaty

Pierwsze powakacyjne rodzinne muzykowanie. W głowach jeszcze szum morza, wakacyjne wspomnienia i dźwięki. A w rękach? Może jakieś przywiezione z wakacji instrumenty? Zabierzcie je ze sobą na nasze zajęcia i pokażcie co Wam w duszy gra. Przygotujcie się na solidną dawkę zabawy i radości z bębnienia.

Czas trwania – 1,5 h
Prowadzenie – Sylwia Wójcik
​Kontakt – Monika Kalinowska / / 81 466 59 16

Rodzinne Poranki Muzyczne to cykliczne zajęcia muzyczne dla Dzieci w wieku 3-5 lat i Rodziców. Co miesiąc będziemy bawić się w poranne muzykowanie, które każdego nastroi pozytywnie na cały dzień. Zajmiemy się rytmem i melodią. Oddamy się twórczym eksperymentom muzycznym i nie zawahamy się stworzyć autorskich piosenek.  Podczas każdego ze spotkań dzieci będą poznawać nowy instrument muzyczny, od perkusji, przez gitarę po harfę. Rodzice wezmą czynny udział w zajęciach. Warsztaty prowadzi Sylwia Wójcik

Dla Dzieci 3-5 lat wraz z Rodzicami. 

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej