W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rodzinne Poranki Muzyczne | Hu Hu Ha … Nie taka zima zła

Rodzinne Poranki Muzyczne | Hu Hu Ha … Nie taka zima zła
Data rozpoczęcia 2018-12-15
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Prowadzenie – Sylwia Wójcik. Muzyczka, wokalistka, kulturoznawczyni. Laureatka wielu ogólnopolskich festiwali poezji śpiewanej. Członkini zespołu perkusyjnego SAMBASIM, który wykonuje batucadę – perkusyjną muzykę rodem z Brazylii. Z okazji 5-lecia DDK „Węglin” wyróżniona Listem Gratulacyjnym Prezydenta Miasta Lublin w 2016 roku.

Koszt udziału - 10 zł od Dziecka. Rodzic – wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy –  zajecia@ddkweglin.pl

Tematem zajęć będzie zima i radość z jej uroków. Zaśpiewamy piosenki o bohaterach Zimy, takich jak Siarczysty Mróz, Potężny Wicher i Mała Śnieżynka… Nie znacie Ich? To poznacie! Razem wymyślimy dla nich muzykę i dźwięki. Instrumentem Dnia będzie uwielbiany przez dzieci burzowiec. 

Rodzinne Poranki Muzyczne to cykliczne zajęcia muzyczne dla Dzieci w wieku 3-5 lat i Rodziców. Co miesiąc będziemy bawić się w poranne muzykowanie, które każdego nastroi pozytywnie na cały dzień. Zajmiemy się rytmem i melodią. Oddamy się twórczym eksperymentom muzycznym i nie zawahamy się stworzyć autorskich piosenek.  Podczas każdego ze spotkań dzieci będą poznawać nowy instrument muzyczny, od perkusji, przez gitarę po harfę. Rodzice wezmą czynny udział w zajęciach. Warsztaty prowadzi Sylwia Wójcik. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej