W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rodzinne Poranki Muzyczne | Przeciągamy struny

Rodzinne Poranki Muzyczne | Przeciągamy struny
Data rozpoczęcia 2019-02-09
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł od Dziecka. Rodzic – wstęp wolny
Kategoria Warsztaty

Spotkanie z cyklu „Rodzinne Poranki Muzyczne”.

Czy ukulele to mała gitara? Czy gitara duże ukulele? Co je łączy, a co rożni? Gdyby gitara była mamą, a ukulele tatą – to jak nazywałoby się ich dziecko? Kolejne zajęcia z cyklu Rodzinne Poranki Muzyczne, na których Dzieci z Rodzicami zajmą się  liczeniem strun w gitarach małych, średnich i dużych oraz nazwą wszystkie części gitary.

Czas trwania - 1,5 h
Instruktorka: Sylwia Wójcik.
Zapisy  –  
Ilość miejsc ograniczona.

Sylwia Wójcik - muzyczka, wokalistka, kulturoznawczyni. Laureatka wielu ogólnopolskich festiwali poezji śpiewanej. Członkini zespołu perkusyjnego SAMBASIM, który wykonuje batucadę – perkusyjną muzykę rodem z Brazylii. Z okazji 5-lecia DDK „Węglin” wyróżniona Listem Gratulacyjnym Prezydenta Miasta Lublin w 2016 roku.

Rodzinne Poranki Muzyczne to cykliczne zajęcia muzyczne dla Dzieci w wieku 3-5 lat z Rodzicami. Co miesiąc zapraszamy na poranne muzykowanie, które każdego nastroi pozytywnie na cały dzień. Rytm i melodia. Twórcze eksperymenty muzyczne i tworzenie autorskich piosenek.  Podczas każdego ze spotkań dzieci będą poznawać nowy instrument muzyczny, od perkusji, przez gitarę po harfę.

Zajęcia przeznaczone dla Dzieci w wieku 3-5 lat wraz z Rodzicami. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej