W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rodzinne Poranki Muzyczne | Szał ciał!

Rodzinne Poranki Muzyczne | Szał ciał!
Data rozpoczęcia 2018-04-21
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
Kontakt zajecia@ddkweglin.pl
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł od Dziecka
Kategoria Warsztaty

Prowadzenie – Sylwia Wójcik
Zapisy – 

Kolejne spotkanie z muzykowaniem. Tym razem stawiamy na działania ruchowe przy muzyce. To nie tylko taniec, ale także improwizacja i świetna okazja do tego, żeby poprzez ruch wyrazić siebie. Sięgniemy do kanonu zabaw ruchowych, takich jak „Stary niedźwiedź”, „Mało nas” itd. Będzie energetycznie i wesoło jak zawsze!

Rodzinne Poranki Muzyczne to cykliczne zajęcia muzyczne dla Dzieci w wieku 3-5 lat i Rodziców. Co miesiąc będziemy bawić się w poranne muzykowanie, które każdego nastroi pozytywnie na cały dzień. Zajmiemy się rytmem i melodią. Oddamy się twórczym eksperymentom muzycznym i nie zawahamy się stworzyć autorskich piosenek.  Podczas każdego ze spotkań dzieci będą poznawać nowy instrument muzyczny, od perkusji, przez gitarę po harfę. Rodzice wezmą czynny udział w zajęciach. Warsztaty prowadzi Sylwia Wójcik.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej