W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rodzinne Poranki Muzyczne - Wakacyjna rozgrzewka

Rodzinne Poranki Muzyczne - Wakacyjna rozgrzewka
Data rozpoczęcia 2019-06-08
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł od Dziecka. Rodzic – wstęp wolny
Kategoria Warsztaty

Na kolejnym spotkaniu z cyklu Rodzinne Poranki Muzyczne Dzieci wraz z Rodzicami poznają afrykańskie bębny basowe – dunduny. Zaśpiewają również piosenkę o Wiośnie i, puszczając wodze fantazji, zamienią się w pszczółki, trzmiele oraz... kiełkujące drzewa.

Czas trwania - 1,5 h
Instruktor: Jan Tuszewski
Zapisy  –  
Ilość miejsc ograniczona.

Jan Tuszewski – projektant graficzny, malarz (ASP im. Jana Matejki w Krakowie), bębniarz. Wraz z Sylwią Wójcik prowadzi zajęcia bębniarskie Małe Wielkie Bum i Młodzi Bębniarze w DDK „Węglin” oraz zajęcia rytmiczno-muzyczno-plastyczne Pora na Tatę w DDK „Czuby Południowe”. Tancerz amator, wspinacz rekreacyjny, członek grupy Węglin Drummers. W pracy zawodowej współpracuje m.in z Muzeum Narodowym w Krakowie, Akademią Sztuk Pięknych w Krakowie, Teatrem Variete w Krakowie, Klubem Wysokogórskim Lublin, Polskim Himalaizmem Zimowym i Fundacją Nieprzetarty Szlak.

Rodzinne Poranki Muzyczne to cykliczne zajęcia muzyczne dla Dzieci w wieku 3-5 lat z Rodzicami. Co miesiąc zapraszamy na poranne muzykowanie, które każdego nastroi pozytywnie na cały dzień. Rytm i melodia. Twórcze eksperymenty muzyczne i tworzenie autorskich piosenek. Podczas każdego ze spotkań dzieci będą poznawać nowy instrument muzyczny, od perkusji, przez gitarę po harfę.

Zajęcia przeznaczone dla Dzieci w wieku 3-5 lat wraz z Rodzicami

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej