W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rodzinne Poranki Muzyczne | Zima w ruchu!

Rodzinne Poranki Muzyczne | Zima w ruchu!
Data rozpoczęcia 2019-01-26
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł od Dziecka. Rodzic – wstęp wolny
Kategoria Warsztaty

Tym razem porozmawiamy i pośpiewamy o tym, co można robić zimą, najlepiej w towarzystwie rozgrzewającej muzyki. Nie zabraknie gry na djembe i uwielbianych przez Dzieci, małych instrumentach perkusyjnych. Będzie o sankach, łyżwach i śnieżkach, a także śpiewająco przypomnimy sobie o zasadach bezpiecznej zabawy w zimie! Przybywajcie!

Instruktorka – Sylwia Wójcik.
Zapisy – 
​Ilość miejsc ograniczona.

Sylwia Wójcik - muzyczka, wokalistka, kulturoznawczyni. Laureatka wielu ogólnopolskich festiwali poezji śpiewanej. Członkini zespołu perkusyjnego SAMBASIM, który wykonuje batucadę – perkusyjną muzykę rodem z Brazylii. Z okazji 5-lecia DDK „Węglin” wyróżniona Listem Gratulacyjnym Prezydenta Miasta Lublin w 2016 roku.

Rodzinne Poranki Muzyczne to cykliczne zajęcia muzyczne dla Dzieci w wieku 3-5 lat i Rodziców. Co miesiąc będziemy bawić się w poranne muzykowanie, które każdego nastroi pozytywnie na cały dzień. Zajmiemy się rytmem i melodią. Oddamy się twórczym eksperymentom muzycznym i nie zawahamy się stworzyć autorskich piosenek.  Podczas każdego ze spotkań dzieci będą poznawać nowy instrument muzyczny, od perkusji, przez gitarę po harfę. Rodzice wezmą czynny udział w zajęciach. Warsztaty prowadzi Sylwia Wójcik

Zajęcia przeznaczone dla Dzieci w wieku 3-5 lat wraz z Rodzicami

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej