W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rodzinne warsztaty plastyczne - Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie

Rodzinne warsztaty plastyczne - Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie
Data rozpoczęcia 2021-06-19
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Teren zielony przy Bibliotece na Poziomie/ Filia nr 40 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie, ul. Sławin 20
Organizator Fundacja Inside Out
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Fundacja Inside Out zaprasza rodziny wraz z dziećmi od 4 roku życia  na warsztaty plastyczne podczas, których będziemy tworzyć prace bliskie naturze.

12.06 (sobota) godz. 10.00-11.30 – kolorowe namioty tipi
Na spotkaniu wykonany kolorowe namioty tipi, które upiększą skwerek przy parkingu obok Lewiatana i Biblioteki na Poziomie. W namiocie będzie można się także schować i ozdobić go według własnego pomysłu.

19.06 (sobota) godz. 10.00-11.30- recyklingowe ozdoby
Na warsztatach przybliżymy temat ponownego wykorzystania różnorodnych produktów, z których można wykonać piękne ozdoby do domu czy ogródka. Uczestnicy stworzą własne ozdobne pudełka, przyborniki czy portfele.

PROWADZĄCA:
Dominika Knap
- animatorka kultury, edukatorka w Galerii Labirynt, koordynatorka projektów. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą, ale także innymi grupami wiekowymi czy o różnych potrzebach edukacyjnych. Pracuje głównie metodami cyrkowymi, plastycznymi i ruchowymi. Współzałożycielka i członkini Fundacji Inside Out, w której odpowiada za panel żonglersko- cyrkowy, dostępność wydarzeń i koordynację poszczególnych projektów i wydarzeń.

Teren zielony przy Bibliotece na Poziomie/ Filia nr 40 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie, ul. Sławin 20 (warsztaty plenerowe)
Udział bezpłatny. ZAPISY
Wydarzenie tłumaczone na Polski Język Migowy.
Szczegóły wydarzenia

Projekt Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie jest realizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin w ramach programu Dzielnice Kultury.

Powiązane:

Fundacja Inside Out