W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rodzinne warsztaty Rusz swój mózg!- Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie

Rodzinne warsztaty Rusz swój mózg!- Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie
Data rozpoczęcia 2021-08-04
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Teren zielony przy Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia 38 ul. Relaksowa 25
Organizator Fundacja Inside Out
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty dla dzieci przygotowujących się do rozpoczęcia edukacji szkolnej, a także uczniów szkół podstawowych. Zajęcia będą oparte na ćwiczeniach manualnych rozwijając umiejętności uczenia się i koncentracji, wspomagając motorykę, gotowość do wykonywania zadań, rozwijając kreatywność i wzmacniając poczucie własnej wartości i pewności siebie. Dzieci poznają swoje mocne strony, poprawią komunikację z rówieśnikami oraz wyćwiczą własne umiejętności koncentracji i uwagi.
 
Warsztaty dla dzieci od 5 roku życia wraz z opiekunami.
Na warsztat należy zabrać własny koc. 
 
PROWADZĄCA: Dominika Knap - członkini Fundacja Inside Out, animatorka kultury, studentka, pedagog cyrku, edukatorka w Galerii Labirynt oraz mieszkanka Szerokiego. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzież. Na co dzień lubi podróże, wieczór z książką i dobre jedzenie. W Fundacji Inside Out odpowiada za panel żonglersko- cyrkowy oraz koordynację poszczególnych projektów i wydarzeń.


ZAPISY: Miejska Biblioteka Publiczna Filia 40 ul. Sławin 20, tel. 81 511 10 76, 
 
Wydarzenie zrealizowane w ramach projektu Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie dzięki wsparciu Miasta Lublin, w ramach programu Dzielnice Kultury.