W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rodzinne warsztaty sensoplastyczne - Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie

Rodzinne warsztaty sensoplastyczne - Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie
Data rozpoczęcia 2021-07-10
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Teren zielony przy Bibliotece na Poziomie - Miejska Biblioteka Publiczna Filia 40 ul. Sławin 20
Organizator Fundacja Inside Out
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Zajęcia sensoplastyczne to warsztaty, na których działają wszystkie zmysły. Tworzenie mas i prac plastycznych pozwoli uczestnikom poznać przedmioty wieloma zmysłami - wzrokiem, zapachem, dotykiem, węchem, a nawet dzięki dźwiękom. To zajęcia, na których rodzice poznają kreatywne sposoby na stworzenie własnych zabaw (naturalnych mas) w domu.
 
Zajęcia dla dzieci od 3 roku życia wraz z opiekunami.
Na warsztaty należy zabrać KOC, UBRANIA, KTÓRE MOGĄ SIĘ UBRUDZIĆ/ ZNISZCZYĆ ORAZ PUDEŁKA/ SŁOIKA NA ZABRANIE MASY.
 
PROWADZĄCA: Dominika Knap - członkini Fundacja Inside Out, animatorka kultury, studentka, pedagog cyrku, edukatorka w Galerii Labirynt oraz mieszkanka Szerokiego. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzież. Na co dzień lubi podróże, wieczór z książką i dobre jedzenie. W Fundacji Inside Out odpowiada za panel żonglersko- cyrkowy oraz koordynację poszczególnych projektów i wydarzeń.
 
ZAPISY: Miejska Biblioteka Publiczna Filia 40 ul. Sławin 20, tel. 81 511 10 76, 
Wydarzenie zrealizowane w ramach projektu Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie dzięki wsparciu Miasta Lublin, w ramach programu Dzielnice Kultury.